فهرست مطالب

مأموریت ما

مجموعه کمپرسور کمپیران در سال 1390 با پشتوانه تجربه و سابقه ی 40 ساله مدیران خود در صنعت تولید و تعمیر کمپرسور های هوا و گاز های فشرده تأسیس گردیده است . این مجموعه در زمینه تولید و خدمات کمپرسور های هوا ، گاز ، خشک کن ها ، مخازن تحت فشار و سایر تجهیزات جانبی آنها پاسخگوی نیاز های صنایع داخلی می باشد .

همانگونه که قلب ، زندگی را در جسم انسان پمپاژ می کند ؛ کمپرسور نیز انرژی را در شریان های صنایع پمپاژ می نماید و ما همچون متخصص قلب ، دوره دیده و کار آزموده ، ارزش حیاتی قلب کارخانه ی شما را می دانیم و دقت بی نظیر در تولید و حساسیت ویژه در خدمات مأموریت ماست تا قلب کارخانه مشتریانمان همیشه سلامت و فعال باشد .

تاریخچه کمپیران
1390
تأسیس

مجموعه کمپرسور کمپیران در سال 1390 با پشتوانه تجربه و سابقه ی 40 ساله مدیران خود در صنعت تولید و تعمیر کمپرسور های هوا و گاز های فشرده تاسیس گردید .

1392
گسترش حوزه فروش

با توجه به استقبال مشتریان از محصولات کمپیران ، حوزه ی فروش و توزیع محصولات از استان البرز به سرتاسر کشور و سپس صادرات به کشورهای امارات ، عراق ، آذربایجان و افغانستان گسترش پیدا کرد .

1395
تولید خشک کن

تولید انواع خشک کن های تبریدی و جذبی شروع گردید . خشک کن های جذبی در انواع هیتر دار ، بلوور دار و بدون هیتر تولید گردید . با توجه به سفارش مشتریان درایرهای خاص با نقطه شبنم -70 درجه سانتی گراد نیز به محصولات اضافه گردید .

1397
کمپرسور و درایرهای ضد انفجار

این نوع از محصولات جهت استفاده در مناطق گازی و خاص مورد استفاده میباشد که کمپرسور کمپیران موفق به تأمین قطعات اصلی و مونتاژ این نوع از کمپرسور ها و همچنین ساخت 100 درصدی این نوع از درایرها گردید که همین موضوع مشکل اساسی مشتریان پلایشگاهی و غیره را که در تأمین این نوع از تجهیزات دچار مشکل شده بودند را مرتفع نمود .

1399
کمپرسور های بدون روغن

از آنجایی که بسیاری از صنایع داخلی از کمپرسور های اسکرو و پیستونی از نوع بدون روغن استفاده مینمایند و ایجاد بحران در تأمین قطعات و تعمیرات اساسی در این نوع از کمپرسور ها به علت عدم حضور فعال شرکتهای کمپرسور ساز در این حوزه ، مجموعه کمپیران شروع به ارائه خدمات ، تعمیرات اساسی و تأمین قطعات این نوع از کمپرسورها نمود .

1400
احداث کارخانه جدید

در این سال جهت تولید کمپرسورهای خاص و بزرگتر از 110 کیلووات سایت شماره 1 ، برای تولید کمپرسور های کوچکتر از 110 کیلووات و سایر تجهیزات سایت شماره 2 ، جهت امور خدمات پس از فروش و تعمیرت سایت شماره 3 ، جهت تولید مخازن تحت فشار سایت شماره 4 به صورت جداگانه احداث و شروع بکار نمودند . هر 4 کارخانه در شهرک صنعتی خوارزمی واقع در شهر ماهدشت در استان البرز میباشند .

ارزش های سازمانی کمپیران
 • طراحی و تولید محصولات با کیفیت با تکیه بر علم روز و دانش پیشروان این صنعت
 • تشخیص نیازها ، درک ضرورت ها ، همراهی و ارتباط مفید و رعایت حقوق مشتریان
 • التزام به ضرورت های زیست محیطی و رعایت قوانین و مقررات
 • یادگیری مستمر ، وجدان کاری ، اخلاق مداری و همدلی در داخل سازمان
چشم انداز کمپیران

قرار گرفتن در بین 10 شرکت برتر ایرانی در صنعت هوا و گاز های فشرده تا سال 1405

خط مشی کمپیران

ما بر این باوریم که توسعه پایدار مجموعه مان جز با تعهد عینی و نگاه علمی به تولید محصولات با کیفیت ، رضایت مشتریان ، حفاظت از محیط زیست ، سلامتی و بهداشت و ایمنی کارکنان  و نیز تامین منافع ذینفعان میسر نیست .

از این رو تمام تلاش خود را جهت استقرار هر چه کاملتر و سریعتر استاندارد های ISO 9001 و ISO 14001 و ISO 45001 منظور نموده ایم .

اهداف راهبردی کمپیران
 • تشخیص و تامین دائمی نیاز های مشتریان به عنوان اصل اولیه کسب و کار
 • تحویل به موقع محصول با بالاترین درجه از کیفیت ، اطمینان و ایمنی و منطبق با نیازهای مشتری و تعهد سازمان به وعده هایش
 • رعایت استاندارد های ملی و بین المللی در زمینه تولید و مونتاژ کمپرسور و سایر تجهیزات جانبی
 • توسعه سهم بازار و افزایش بهره وری و درآمد زایی
 • توسعه بومی سازی و ساخت داخل
 • توسعه و نگهداشت کارکنان به عنوان ارزشمند ترین سرمایه سازمان
 • توسعه و گسترش سازمان از حیث تولید محصولات و زمینه فعالیت